Edhe pas 6 ditësh mbetjet e autobusit të djegur në rrugë

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Të premtën në mbrëmje ishte djegur autobusi i agjencionit ” Adio tours”, në afërsi të fshatit Zhur. Pothuajse janë bërë 1 javë ditë nga djegia e këtij autobusi, nga vendngjarja nuk janë pastruar mbetjet e këtij automjeti të udhëtarëve.

Një gjë e tillë po i shqetëson jo vetëm banorët e Zhurit, por edhe pjesëmarrës tjerë në komunikacion të cilët qarkullojnë në aksin rrugor Prizren – Zhur, të cilët kërkojnë sa më shpejt largimin e të gjitha mbetjeve nga rruga./tvprizreni.info/

https://youtu.be/cfeQT7wojk0

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-