Ende pa i bërë një vit, shëmbet rruga Zaplluxhe – Lez

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Ende pa i bërë një vit, rruga që po e shihni në foto është shembur.

Kjo rrugë të dërgon në fshatin Zaplluxhe të Komunës së Dragashit nga Lezi.

Banorët e kësaj zone thonë se kjo rrugë është dëmtuar ani pse nuk i ka një vit që është asfaltuar.

Një rrugë e tillë po u vështirëson lëvizjen me vetura për shkak të dëmtimeve dhe shembjes së madhe që i është bërë. /Indeksonline

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-