Opoja.net

Ende pa i bërë një vit, shëmbet rruga Zaplluxhe – Lez

Ende pa i bërë një vit, rruga që po e shihni në foto është shembur.

Kjo rrugë të dërgon në fshatin Zaplluxhe të Komunës së Dragashit nga Lezi.

5445
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
Kandidati juaj i preferuar për kryetar të Dragashit?

Banorët e kësaj zone thonë se kjo rrugë është dëmtuar ani pse nuk i ka një vit që është asfaltuar.

Një rrugë e tillë po u vështirëson lëvizjen me vetura për shkak të dëmtimeve dhe shembjes së madhe që i është bërë. /Indeksonline

Ushtria e Kosovës furnizon me maska mbrojtëse shkollat në komunën e Dragashit

Opoja.net

Shi dhe vranësira, ndryshon moti në dy ditët e ardhshme

Opoja.net

Vetëvendosje në Dragash merr mbështetje nga Ministra e Deputetë të Kosovës për zgjedhjet lokale!

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto