Opoja.net

Fatmir Hasani së bashku me familjen investoi në sektorin e ushqimit në Tiranë

Inciativa private e biznesit krahas ekonomisë në raste kur ato i takojnë të dyja anëve Kosovës dhe Shqipërisë. Në emisionin Gjurmet të Televizionit të Tiranës është folur për një rastë konkret të investimeve që ka kryer në Tiranë, z. Fatmir Hasani, me origjinë nga fshati Buzez i Opojës në rrethin e Prizrenit.

Fatmir Hasani prej disa vitësh punon së bashku me familjen e tij në sektorin e ushqimit social të ngritur në qytetin Studenti. Për më shumë ju ftojmë të ndiqeni intervistën e plotë me z. Fatmir Hasani të realizuar nga emisioni Gjurmet në idenë e Lorenc Shehu.

100
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

© Opoja.net

Komuna e Dragashit ndan 100 bursa studimi

Opoja.net

Aksident trafiku në Dragash, 6 të lënduar

Opoja.net

Nga sot, Kosova dhe Shqipëria me pikë të re kufitare

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto