Opoja.net

Fëmijët që janë duke i ndjekur hapat e prindërve të tyre futbollistë

Fëmijët që janë duke i ndjekur hapat e prindërve të tyre futbollistë

Fëmijët e disa nga futbollistëve më të njohur janë duke i ndjekur hapat e tyre.

Së fundmi djali i Wayne Rooney ka nënshkruar marrëveshje me Manchester United, transmeton Sinjali Sportiv.

Përveç djalit të Rooneyt, një futbollist me të ardhme të ndritur po besohet se do të jetë edhe djali i Zinedine Zidane.

Shumë duke punuar në karrierën e tij është edhe djali i Cristiano Ronaldos.

Të gjithë këta fëmijë po besohet se do të arrijnë sukses në të ardhmen e tyre.

/Sinjali Sportiv/

Kur dhe ku do të zhvillohet finalja mes Chelseat dhe Manchester Cityt?

Opoja.net

Ndryshojnë rregullat për Euro 2020

Opoja.net

Vojvoda i sjellë 3 pikë të arta Torinos

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net