Fëmijët që janë duke i ndjekur hapat e prindërve të tyre futbollistë

Opoja.net Opoja.net Sport

Fëmijët e disa nga futbollistëve më të njohur janë duke i ndjekur hapat e tyre.

Së fundmi djali i Wayne Rooney ka nënshkruar marrëveshje me Manchester United, transmeton Sinjali Sportiv.

Përveç djalit të Rooneyt, një futbollist me të ardhme të ndritur po besohet se do të jetë edhe djali i Zinedine Zidane.

Shumë duke punuar në karrierën e tij është edhe djali i Cristiano Ronaldos.

Të gjithë këta fëmijë po besohet se do të arrijnë sukses në të ardhmen e tyre.

/Sinjali Sportiv/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-