Opoja.net

Formacionet e mundshme: Kosovë – Spanjë, pritet debutimi i Selmanit

Përfaqësuesja e Kosovës, përballet me Spanjën në ndeshjen e fundit të shtatorit për eliminatoret “Katar 2022”, shkruan Sinjali Sport.

Dardanët presin furinë e kuqe në shtëpi pas një fitore në udhëtim ndaj Gjeorgjisë dhe një barazim në “Fadil Vokrri” ndaj Greqisë.

130

Sa i lexoni lajmët në Portalin Opoja.net ?

Faleminderit për përgjigjen tuaj!

Kombëtarja nga gadishulli iberik është favori për shkak fondit të futbollistëve, të cilët luajnë në skuadrat më të mëdha evropiane dhe për nga përvoja.

Takimi i shumëpritur do zhvillohet nga ora 20:45 në Prishtinë, ku në stadiumin “Fadil Vokrri” pritet të jenë të pranishëm rreth 10 % e stadiumit, pasi që më shumë nuk lejohet, duke i ditur rregullat strikte të Qeverisë.

Valon Berisha pritet të jetë rezervë për shkak lëndimi, derisa mund të debutojë Astrit Selmani në sulm.

Formacionet e mundshme për këtë përballje janë këto:

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto