Opoja.net

Futbollistët e Kosovës reagojnë pas shortit për Kupën e Botës

Berisha, Rrahmani, Hadergjonaj e Vojvoda janë të parët që kanë reaguar pas shortit për Kupën e Botës.

Të hënën mbrëma në Zuerich, është tërhequr shorti për Kupën e Botës.

8

Cila mendoni së është më e mira për daljen nga krizën energjetike ?

Kombëtarja e Kosovës do të luajë në grup me Spanjën në kualifikimet për Botërorin e vitit 2022.

Kosova është në grupin B së bashku edhe me Suedinë, Greqinë dhe Gjeorgjinë.

Pas shortit, kanë reaguar edhe futbollistët e ‘Dradanëve’.

Valon Berisha, Amir Rrahmani, Florent Hdergjonaj, e Mërgim Vojvoda e kanë mirëpritur shortin duke postuar foton e grupit B, derisa besojnë se do ta prezantojnë Kosovën ashtu siç i ka hije, raporton Gazeta Express.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net