Gentiana del nga spitali: Unë betejën e parë sapo e fitova

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Gentiana Qafleshi, vajza nga Bellobradi e cila preku zemrat e shumë njerëzve me sëmundjen e saj, ka dhënë një lajm shumë të mirë.

Me një mesazh drejtuar të gjithë atyre që i dhanë përkrahje për kapërcimin e kësaj sëmundje, Genta tregon se betejën e parë e ka fituar. /Opoja Sot/

Më poshtë mesazhin e saj shpërndarë në profilin e saj në Facebook

Te dashur miq! Jam shume e lumtur te ndaj me ju lajmin e gezuar qe sot dola nga spitali pas nje trajtiminte gjate dhe te veshtire per mua… gjithqka po shkon mire, edhe me tej shpresoj qe gjithqka te shkoje mire. Jeni ju ata qe me perkrahjen e juaj dhe me vullnetin dhe deshiren time ta mposhte semundjen besoj dhe shpresoj qe do ja dal deri ne fund ! Une betejen e pare sapo e kam fituar ……E juaja Genta

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-