Georgina e Ronaldos publikon foto nga palestra: Zbulohet edhe dieta interesante e saj

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Georgina Rodriguez, e fejuara e Cristiano Ronaldos, ka publikuar pamje atraktive së fundmi nga palestra.

Ajo ka deklaruar se më së shpeshti bën ushtrime si shtrirje, pesha dhe të ngjashme.

Bukuroshja shkon në palestër gjashtë herë në javë.

Georgina Rodriguez

Që e vogël është marrë me balet dhe beson se ky aktivitet do t’ia përmirëson shëndetin mendor.

Por, sigurisht, ajo i kushton vëmendje edhe ushqimit, teksa ka zbuluar dietën e saj.

Ushqimet e saj zakonisht duken kështu:

Mëngjesi: vezë, bukë e thekur me avokado dhe lëng portokalli

Pije: smoothie proteinike

Dreka: gjoks pule, perime dhe oriz

Darka: makarona me një gotë verë të kuqe ose salmon me patate dhe perime./Demokracia.com/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-