Opoja.net

Goditet me veturë një fëmijë në Prizren

Një fëmijë nga Prizreni është lënduar pasi është goditur nga një veturë, shkruan PrizrenPess.

Siç njoftoi Policia e Kosovës, dje në orën 15:35 në rrugën “Jusuf Balaj”, i dyshuari mashkull me veturën e tij ka goditur aksidentalisht këmbësorin- fëmiun e gjinisë mashkull. Si pasoj e aksidentit viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor.

Pas marrjes se ndihmës së parë viktima është liruar në shtëpi. /PrizrenPress.com/

563

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net