Gold Ag tani i kushton këngë Tropojës

Opoja.net Opoja.net Kultura

Gold Ag është një prej këngëtarëve më aktiv në industrinë muzikore shqiptare.

Ai njihet për krijimtaritë muzikore që i kushtohen heronjve dhe trojeve shqiptare.

Reperi tash është duke punuar në një këngë të re, e cila është e të njëjtit karakter – patriotik.

Kësaj radhe këngëtari ka vendosur t’i këndoj qytetit të Tropojës përmes heroit Tahir Sinanit.

Për këtë këngë, Goldi thotë se ka vendosur që ta sjell së bashku me këngëtarin e njohur shqiptar, Ismet Bexhetin.

“Së Shpejti. Tropojë e ke radhën te kënga e re e Tahir Siananit”, ka shkruar Gold Ag në llogarinë personale në Instagram.

Ndryshe, ky nuk do të jetë klipi i fundit për këtë vit i artistit që në të vërtetë quhet Arian Agushi.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-