Google zbuloi pamjen e Pixel Watch

Opoja.net Opoja.net Teknologji

Ora inteligjente e Google do të mbërrijë më 6 tetor dhe traileri zyrtar i publikuar zbulon pamjen e saj nga të gjitha këndet dhe në të gjitha ngjyrat në të cilat do të jetë e disponueshme.

Pas këtij klipi, i vetmi mister është madhësia e buzës së rrumbullakët.

Dizajni është mjaft unik dhe tërheqës, por kufiri i madh (bezel) mund ta prishë atë ndjeshëm.

Sa i përket byzylykut, ai duket modern por është i “frymëzuar” nga dizajni i Apple.

Spekulohet se Pixel Watch do të kushtojë midis 250 dhe 350 euro me lidhje Wi-Fi dhe Bluetooth, ose rreth 400 dollarë me funksionalitetin LTE.

Prezantimi i orës inteligjente është planifikuar për më 6 tetor.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-