Hajnat vjedhin sasi të barnave në QKMF-në e Prizrenit

Opoja.net Opoja.net Kronika

Dje në bodrumin e Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare në Prizren është kryer një vjedhje e rëndë, shkruan Gazeta Sinjali.

Sipas burimeve të Sinjalit, persona të panjohur kanë arritur të vjedhin sasi të ndryshme të barnave në këtë qendër, pas mesnatës.

Rasti është denoncuar në Polici nga një punëtor i sigurimit të QKMF-së.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-