Opoja.net

Hatim Baxhaku: Nuk tërhiqem nga qëndrimet për Hashim Thaçin

Deputeti i LDK-së Hatim Baxhaku thotë nuk tërhiqet nga qëndrimet e fundit të tij për zgjedhjen e Hashim Thaçit president të Kosovës. Ai tregon se postimet e fundit në Facebook i janë fshirë nga njerëz të panjohur.

Postimi i plotë në Facebook

Të dashur miq.
Ju njoftoj se mbrëmë më është sulmuar llogaria ime në Facebook dhe më janë fshirë dy postim e mia të fundit.
Me këtë rast dua të deklaroj se qëndroj fortë prapa prononcimeve të bëra në ato shkrime.
Faleminderit

© Opoja.net

571

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net