Hatim Baxhaku: Nuk tërhiqem nga qëndrimet për Hashim Thaçin

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Deputeti i LDK-së Hatim Baxhaku thotë nuk tërhiqet nga qëndrimet e fundit të tij për zgjedhjen e Hashim Thaçit president të Kosovës. Ai tregon se postimet e fundit në Facebook i janë fshirë nga njerëz të panjohur.

Postimi i plotë në Facebook

Të dashur miq.
Ju njoftoj se mbrëmë më është sulmuar llogaria ime në Facebook dhe më janë fshirë dy postim e mia të fundit.
Me këtë rast dua të deklaroj se qëndroj fortë prapa prononcimeve të bëra në ato shkrime.
Faleminderit

© Opoja.net

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-