Humbja nga Galatasaray, trajneri i Lazios vjen me deklaratë të “fortë” për Vedat Muriqin

Opoja.net Opoja.net Sport

Lazio u përballë mbrëmë me Galatasarayn në Stamboll në kuadër të Ligës së Evropës.

Ndeshjen në fjalë e fituan turqit me rezultat minimal, 1:0, shkruan FrontOnline.

Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi u inkuadrua nga pjesa e dytë në këtë ndeshje për Lazion.

Pavarësisht humbjes, trajneri i Lazios, Maurizio Sarri ka pasur fjalë të mira për prizrenasin.

“Duam që Muriqi të qëndroj me ne, ai duhet të qëndroj këtu”, tha Sarri./FrontOnline/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-