Opoja.net

I jepet lamtumira e fundit prof. Rami Shaqirit, kolegët e kujtojnë

Sot në varrezat e Bresanës iu dha lamtumira e fundit prof. Rami Shaqirit i cili ndërroi jetë mbrëmë.

Ishte njëri nga kuadrot a para të Bresanës, i cili fitoi gradën profesor i historisë, dhe që u angazhua dhe dha kontributin e tij, si mësimdhënës i dalluar në shkollën e mesme në komunën e Dragashit, që nga fillimi i viteve të 1970-ta.

89
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Për veprimtarinë e tij jetësore foli edhe kolegu i tij i vjetër Abaz Qengaj.

Komuna e Dragashit ndan 100 bursa studimi

Opoja.net

Aksident trafiku në Dragash, 6 të lënduar

Opoja.net

Nga sot, Kosova dhe Shqipëria me pikë të re kufitare

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto