I ka bindur plotësisht, Napoli takim për kontratën e shqiptarit

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Amir Rrahmani është kthyer në një lojtar të rëndësishëm te Napoli. I blerë nga Verona për 14 milionë euro, qendërmbrojtësi vuajti sezonin e parë.

Me emërimin e Spallettit kapitenit i Kosovës u kthye në një titullar fiks dhe tani te Napoli kanë nisur të lëvizin.

Gazzetta dello Sport shkruan se drejtuesit e Napolit do të ulen të flasin me Adrian Aliajn, menaxherin e Rrahmanit, për të rinovuar kontratën.

The post I ka bindur plotësisht, Napoli takim për kontratën e shqiptarit appeared first on InfoShqip.com.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-