Iphone 15 me katër kamera?

Opoja.net Opoja.net Teknologji

Deri më tani, duket se modelet e iPhone 15 Pro do të kenë një dizajn të përditësuar, ku Apple do të prezantoj korniza edhe më të holla. Apple pritet gjithashtu të shtojë një buton të ridizajnuar “heshtje” që në fakt mund të shërbejë si një buton veprimi i ngjashëm me butonin Action në Apple Watch Ultra.

iOS 15 sjell gjithashtu përmirësime audio dhe video në FaceTime, duke përfshirë audio hapësinore dhe modalitetin Portret. Shumë analistë besojnë se iPhone 15 Ultra thuhet se ka katër kamera të pasme, duke përfshirë një lente periskopi me zmadhimin e raportuar deri në 6x.

Apple shpesh ofron modelet standarde të iPhone në një gamë ngjyrash të ndezura dhe këtë vit nuk bën përjashtim.

Nuancat rozë dhe blu të ndezura ka të ngjarë të jenë të disponueshme së bashku me opsionet standarde të ngjyrave të zeza, të bardha dhe PRODUKTI (KUQ).

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-