Ish Kampioni botës , Enver Idrizi nga Amerika ia bëson shëndetin Dr.Hatim Baxhakut kirurgut Opojarë

Opoja.net Opoja.net Opoja Shëndeti

Dr.Hatimi kirurgu i njohur Prizrenas pas karrirës së tij shumë vjeqare ne spitalin e Prizrenit dhe më gjër , tash më punon në spitalin turk “Ortmedica” në Prizren , si nje doktor i shkelqyer dr.Hatimi se fundi pati ish Kampionin e botes Enever Idrizin nga Amerika , i cili ia besoj shendetin kirurgut Prizrenas.

Dr.Hatimi ndër vite punoi edhe ne spitalin e Mitrovices në munges të kudarit , disa ditë me parë se bashku me Dr.Nadir Abazin kirurg i femijve , kryen dhjetë intervenime kirurgjike për 48 orë , si nje doktor i vyer dhe puntor ai fitoj besimin e shumë njerzve ku dhe njeherit gjatë karrirës së tij 30 vjeqare si Kirurg i përgjitshem kreu 13 mij Operacione.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-