Opoja.net

Jep dorëheqje edhe Agnelli i Juventusit

Pas Ed Woodward të Manchester Unitedit, raportohet se dorëheqje ka dhënë edhe numri një i Juventusit, Andrea Agnelli.

Shkak për këtë u bë themelimi i Superligës, që pritet të shuhet ende pa marrë mirë jetë, mirëpo ende s’ka asgjë zyrtare, janë vetëm raportime të mediave italiane.

Presioni ka qenë i madh saqë pas 72 orësh të krijimit të Superligës Evropiane, raportohet se 12 klubet që e themeluan atë, janë mbledhur sonte dhe po ato besohet të kenë shpërbërë Superligën, raporton Gazeta Express.

Zyrtare: Rashica do të luajë në Ligën Premier te Norwich City

Merlinda Guraj

Zvicër, Angli, Çeki, Suedi dhe Francë kalojnë në fazën tjetër të “Euro 2020”

Opoja.net

Belgjika me pikë maksimale, Finlanda akoma shpreson

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net