Opoja.net

Ju dha lamtumira e fundit Muhamer Mustafës

Lajme Opoja
Ju dha lamtumira e fundit Muhamer Mustafës

Sot ia dhamë lamtumirën e fundit,  Muhamer Mustafa, 24 vjeçar i cili dje pasdite humbi jetën tragjikisht derisa po stërviste kalin për vrapim.

I ndjeri ishte i apasionuar pas sportit të hipizmit me të cilin është marrë qe 10 vjet. Muhameri ishte djal bujar e zemërbardhë, i përkushtuar ndaj familjes dhe shoqërisë.

Ai këto ditë priste të bëhej për herë të parë baba…
I pafund ishte rreshti i njerëzve që kishin ardhur për t’ia dhënë lamtumirën e fundit.

Zoti e mëshiroftë të ndjerin, e familjarëve ua shtoftë forcën për ta përballuar këtë humbje të rëndë!

Image may contain: one or more people, people standing, crowd, tree, sky, plant, outdoor and nature

 

Image may contain: 1 person, standing, crowd and outdoor

 

Image may contain: 4 people, people standing, crowd and outdoor

Image may contain: 1 person, standing, crowd, tree, sky, outdoor and nature

Nga e enjtja pritet mot më i butë, temperaturat do të shënojnë ngritje deri në 11°C

Opoja.net

Lista prej 278 fermerëve perfitues të subvencioneve nga komuna e Dragashit

Opoja.net

Dëshmitë ndaj ish-drejtorit të Financave në Komunën e Dragashit, si dhe dy zyrtarëve komunal

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net