Opoja.net

Kapen armë në Vërmicë

Një person është arrestuar në Vërmicë, pasiqë gjatë kontrollit në veturën të cilën e drejtonte është gjetur dhe konfiskuar një pushkë gjysmë-automatike, dy karikator dhe shtatë fishekë.

Policia e Kosovës ka njoftuar se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, dhe me vendim të prokurorit është konfiskuar edhe vetura, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje.

562

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net