Opoja.net

KEDS njofton për reduktime të rrymës në disa fshatra të Opojës

Kompania Kosovare për Distribuim dhe Furnizim me Energji Elektrike, KEDS, njofton se të martën  më datë 6.2.2018 në nënstacionin 35/10 kV Dragash do të ndërprehet rryma për këto fshatra:

Dalja 10 kV Bellobradi prej orës 10:30 deri në ora 15:00

Gjatë kohës sa do të zgjasin punimet pa furnizim me energji elektrike do të mbesin: Bellobradi, Brruti, Kapre, Kosavë, Pllajnik, Shajne, Xërxe e Sharrit, Zgatar, Zym I Sharrit, Afariste:ILVA” Buqe, Restoran Dasma Zym, TS-IPKO dhe Vala.

294
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Arsyeja e ndërprerjes: Vendosja e ndarësit linjor.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto