Opoja.net

Kështu duket Amsera, vajza që i shpëtoi tragjedisë së Restelicës (Foto)

Lajme Opoja
Kështu duket Amsera, vajza që i shpëtoi tragjedisë së Restelicës (Foto)

Sot janë bërë gjashtë vite nga tragjedia e Restelicës, ku humbën jetën 10 persona si pasojë e rënies së një orteku bore.

Nga e gjithë kjo fatkeqësi u shkatërruan shumë shtëpi teksa fatkeqësisë arriti t’i shpëtojë vetëm 7 vjeçarja, Amsera Reka, e cila jeton në Itali tek disa familjarë të saj, transmeton Indeksonline.

Më poshtë keni disa fotografi se si duket ajo sot:

Sot, vranët dhe reshje të dobëta bore

Merlinda Guraj

Kompania “Meka Halal Food” ekzekuton rrogën e 14-të për punëtorët

Opoja.net

Shkeljet në tenderin e Komunës së Dragashit për ambulancë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net