KF “Opoja” u shpall kampion i Ligës së III-të në Futbollit e Kosovës

Opoja.net Opoja.net Opoja Sport
Sot,në Stadiumin “PËRPARIM THAQI”-Prizren, me një pjes të Kabinetit tim dhe shefin e Zyrës së Komuniteteve z.Uzair Hamza, përcollëm lojën më mes të KF “Opoja” dhe KF “Pirana”e cila përfundoi ne rrezulltat 1:1.
Me këtë rast KF “OPOJA” u shpall kampione e Ligës -III-të.
E falënderoj Federatën e Futbollit të Kosovës në krye me Kryetarin e saj. Z.Agim Ademi që më besoj që trofeun t’ia dorëzoj KF “Opoja”,të cilës I dëshiroj suksese në ndeshjen e barazhit. I’
/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-