Opoja.net

Kompletohen çiftet gjysmëfinaliste në Europa League dhe Conference League

Janë kompletuar çiftet gjysmëfinaliste në Europa League dhe Conference League.

Befasia e natës së sontme ishte eliminimi i Barcelonës nga Eintracht Frankfurt.

Në Europa League, Frankfurti eliminoi Barcelonën, Leipzigu Atalantan, West Hami Lyonin dhe Rangersi Bragan.

Në gjysmëfinale do të takohen Leipzig-Braga dhe Frankfurt-West Ham.

Në Conference League do të përballen Leicester-Roma dhe Marseille-Feyenoord në gjysmëfinale.

586

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net