Komuna e Dragashit ndanë mirënjohje për mësimdhënës dhe drejtorë më të mirët për vitin 2018

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Sot janë ndarë mirënjohje për mësimdhënës dhe drejtorë të shkollave të përzgjedhur nga komunat e tyre si më të mirët për vitin 2018.

Nga komuna e Dragashit mësimdhënësi më i mirë është zgjedhur Bilall Berisha dhe drejtorët me të mirë Elvir Ilijazi dhe Ajet Reshiti.

Mirënjohjet janë ndarë me qëllim të vlerësimit dhe respektimit të punës dhe angazhimit të tyre për edukimin dhe arsimimin e gjeneratave të reja, duke inkurajuar të gjithë për të ndjekur shembullin e tyre. /Opoja.net/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-