Opoja.net

Komuna e Dragashit ndanë subvencione për Shka Bresanën dhe tri shoqatave sportive

Opoja
Komuna e Dragashit ndanë subvencione për Shka Bresanën dhe tri shoqatave sportive

Komuna e Dragashit me vendimin e Kryetarit dhe mbi thirrjën publike të datës 24.03.2020, nga komisioni vlerësues  ka shpallur fitues për subvencionim këto OJQ, shkruan OPOJAnet.

KF Aroma do të subvencionohet nga Komuna e Dragashit me shumën prej 2 mijë euro, FC Dragashi Sport do të subvencionohet nga Komuna e Dragashit me shumën prej 2 mijë euro, KF Opoja do të subvencionohet nga Komuna e Dragashit me shumën prej 7 mijë e 400 euro dhe Shka Bresana do të subvencionohet nga Komuna e Dragashit me shumën prej 12 mijë euro.

Më poshtë i keni edhe dokumentet e siguruara nga OPOJAnet ku mund të shikoni edhe aktivitetet që do ti kryjen këto shoqata dhe shumë që kanë kërkuar. /OPOJAnet/

Nga e enjtja pritet mot më i butë, temperaturat do të shënojnë ngritje deri në 11°C

Opoja.net

Lista prej 278 fermerëve perfitues të subvencioneve nga komuna e Dragashit

Opoja.net

Dëshmitë ndaj ish-drejtorit të Financave në Komunën e Dragashit, si dhe dy zyrtarëve komunal

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net