Opoja.net

Konfiskohen barna pa banderola në një farmaci në Dragash

Njësiti policor në bashkëpunim me Doganën dhe Inspektoratin Komunal kanë bërë një kontroll në një barnatore në Drgashait, pronë e dy të dyshuarve meshkuj të komunitetit goran, bën të ditur policia.

Gjatë kontrollit janë gjetur dhe konfiskuar lloje të ndryshme të barnave pa banderola që dyshohet të jenë të kontrabanduara.

287
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt. /Opoja.net

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto