Kontrata 74 mijë euro për adaptimin e hapësirave të shërbimit emergjent në QKMF Dragash

Opoja.net Opoja.net Opoja

Komuna e Dragashit gjatë ditë së djeshme ka nënshkruar kontrat më “Limitproject” Sh.p.k nga Prishtina për adaptimin e hapësirave të shërbimit emergjent në QKMF Dragash. 

Në bazë të dokumenteve të siguruar nga “Opoja.net” shihet se vlera e kontratës mes Komunës së Dragashit  dhe kompaninë në fjalë është 74 mijë e 487 euro.

Në këtë LINK   ju mund ti gjeni të gjithë marrveshjën, dhe punët që kompania në fjalë do ti kryjer për Qëndren Klinike të Mjeksisë Familjare në Dragash.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

Fjalë kyqe:
- Reklama-
- Reklama-