Kosova e fillon me fitore epokën e Franco Fodas

Opoja.net Opoja.net Sport

Kombëtarja e Kosovës e ka filluar me fitore epokën e Franco Fodas. 

“Dardanët” triumfuan me rezultat 0:1 në miqësoren kundër Armenisë, shkruan Demokracia.com

Golin e vetëm e shënoi Milot Rashica në minutën e 25-të.

Kosova pati mundësi tjera për gol por nuk arriti të tund rrjetën e armenëve.

Ndeshja e radhës për Kosovën është me 26 mars kundër Hungarisë./Demokracia.com/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-