Opoja.net

Kosova e gatshme për San Marinon

Më 1 qershor, Përfaqësuesja e Kosovës do përballet me San Marinon në stadiumin “Fadil Vokrri” në kuadër të ndeshjeve miqësore të qershorit, raporton Sinjali Sport.

Derisa, ekipi i San Marinos pritet të mbërrijë në Kosovë gjatë ditës së nesërme në Kosovë.

Nga ora 15:30 nesër do të jetë konferenca për media e reprezentacionit të Kosovës, kurse prej orës 16:00 “Dardanët” do të zhvillojnë stërvitje.

Prej orës 17:00 Kombëtarja e San Marinos do të mbajë konferencë për media, kurse prej orës 17:30 e zhvillon stërvitjen e parë në “Fadil Vokrri”.

FIFA konsideron sistem të ri futbolli si në kajde të basketbollit

Opoja.net

Mourinho instalon dron dhe ekran gjigant në qendrën stërvitore, ua tregon lojtarëve gabimet në kohë reale

Opoja.net

Çfarë i ka mbetur Messit të arrijë ende?

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
 
NA NDIQENI
Send this to a friend