Opoja.net

Kosova në grup me Spanjën për kualifikimet për botërorin “Katar 2022”

Kosova në grup me Spanjën për kualifikimet për botërorin “Katar 2022”

Kosova është pozicionuar në Grupin B për kualifikimet në Kampionatin Botëror në futboll “Katar 2022”.

“Dardanët” do të kenë përballë hiç më pak se Spanjën, Suedinë, Greqinë, dhe Gjeorgjinë.

Kjo u bë e ditur pas shortit që sot u hodh në selinë e UEFA-s në Cyrih.

Kur dhe ku do të zhvillohet finalja mes Chelseat dhe Manchester Cityt?

Opoja.net

Ndryshojnë rregullat për Euro 2020

Opoja.net

Vojvoda i sjellë 3 pikë të arta Torinos

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net