Krasniqi: Shaban Shabani është adresa e zhvillimit të komunës së Dragashit

Opoja.net Opoja.net Opoja

I pari i PDK-së, Memli Krasnqi ka vizituar sot komunën e Dragashit, ku pas zgjedhjeve lokale kandidati për kryetar i kësaj partie ka shkuar në balotazh.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Krasniqi ka thënë se Shaban Shabani është kryetari i duhur që Dragashi të zhvillohet dhe të transformohet.

Postimi i tij i plotë:

Qytetarët e Dragashit nuk kanë hamendje se kush është adresa e zhvillimit dhe këtë do ta dëshmojnë në raundin e dytë, duke mbështetur vazhdimin e mandatit të kryetarit Shaban Shabani, për zhvillimin dhe transformim e mëtejmë të kësaj komune.

Shabani, jo vetëm që ka qenë kryetar transformues, por edhe bashkëqytetar i afërt e i përkushtuar për njerëzit e mrekullueshëm të Dragashit, me të cilët ka rrugëtuar së bashku në punët e mëdha që janë bërë e në mundësitë që janë hapur.

Sot, ai ka më shumë se kurrë vullnet për të vazhduar misionin e tij për të hapur perspektivë të qëndrueshme për të gjithë qytetarët e Dragashit. Ai është i tyre dhe me ta, do të vazhdojë të bashkëqeverisë, për ta nxjerrë Dragashin në tjetër nivel.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

Fjalë kyqe:
- Reklama-
- Reklama-