Krenaria opojane e prizereniane

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Lajme Opoja

Të jemi krenarë vetëm se jemi shqiptarë me duket sa anakronike aq dhe absurde sepse çdo popull do të ishte i tillë për origjinën e vet, ashtu si mund të krenohet edhe një analfabet sepse ka mësuar të lexojë, kur të tjerët kanë shkuar shumë larg me arritjet e tyre.

Opoja, po, duhet të jetë krenar me doktor Hatim Baxhakun, për përfaqësimin e dinjitetshëm në Parlamentin e Kosovës. Personalitet i kompletuar, me biografi të pastër kombëtare.
I cili dallon nga disa të tjerë që janë persona të kapur, shërbëtorë të shërbimeve sekrete të huaja dhe të korruptuar, të cilët i sjellin dëme vendit shumë herë më shumë se armiqtë e përbetuar të Kosovës ngase nga ata ruhemi.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

Fjalë kyqe: ,
- Reklama-
- Reklama-