Kryeministri Kurti i thërret liderët opozitarë në takim për të premten

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka ftuar në takim liderët opozitarë.

Siç mëson klankosova.tv, nga burimet e saj, takimi është paraparë të mbahet të premten në ora 12.00.

Ky zhvillim pason nga vizita në Kosovë, e emisarit special amerikan për Ballkanin Perëndimor dhe çështje të tjera, Gabriel Escobar.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-