Kryeplaku i Brrutit tallej me serbët: S’jemi në punë, pare s’ka për kafe (Video)

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Në vitin 1998 përderisa përfaqësuesit e Brrutit ishin marrë në pyetje nga MUP-i serb, një episod interesant kishte ndodhur.

Muharrem Hasani, që sipas informative që ka Opoja Sot, ishte kryeplak i Brrutit në atë kohë, kishte ironizuar keq me prestarët e MUP-it serb.

Derisa brrutasit po largoheshin, Muharrem Hasani u ishte drejtuar serbëve: Asnjoni s’jemi në punë, pare s’ka për kafe. Ndërsa pjesëtari i MUP-it ja kthen në shqip: Hajde mos bon hajgare.

Sekuenca e radhës paraqet përfaqësuesit e Zgatarit./OpojaSot.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-