Kryetari i Vetëvendosje!-s në fshatin Kuk: Bëhuni pjesë e revolucionit!

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Ramazan Fetahu, i cili së fundi është zgjedhur kryetar i Pikës së Lëvizjes Vetëvendosje! në fshatin Kuk, përmes një postimi në profilin e Facebook-ut ka bërë thirrje për “t’u bërë pjesë e revolucionit”, duke e përkrahur Lëvizjen Vetëvendosje!.

“Me një lule nuk çel pranvera, por me një lule fillon pranvera. Pranvera e ndryshimit tashmë ka nisur. Pa premtime për punsime, pa asfalt dhe kubza, pa vjedhje dhe mashtrime, nuk kërkuam besimin në këmbim të premtimeve, thjesht bëhuni pjesë e revolucionit”, ka shkruar Ramazan Fetahu, aderimin e të cilit në Partinë e Albin Kurtit e ka promovuar edhe vetë ky i fundit në faqen e tij zyrtare në Facebook./Opoja.net

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-