Opoja.net

Kryetari Shabani uron besimtarët myslimanë festën e Fitër Bajramit

Kryetari i komunës së Dragashit zotëri Shaban Shabani nëpërmjet faqës zyrtare të komunës në Facebook ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit.

Ky është urimi i kryetarit Shabani përcjellë televizioni Opoja.

Urimi i kryetarit Shaban Shabani me rastin e Fitër Bajramit

Me rastin e festës së Fitër Bajramit ju përcjellim urimet më të sinqerta duke ju dëshiruar fat, lumturi dhe harmoni në familjet tuaja dhe në mbarë shoqërinë tonë.
Lutemi që Zoti ynë Bujar t’ua ketë pranuar gjithë angazhimin tuaj gjatë muajit të bekuar të Ramazanit.

Të vetëdijshëm për vlerën e lartë që ka kjo festë, dëshirojmë që paqja dhe mëshira e Zotit të mbretërojë tek çdo familje në botë.

Rrëfimi i Pirros, djaloshit që shkoi nga Kosova në Kroaci me motoçikletë

Opoja.net

Përfundon turneu i shahut për nder të 15 Qershorit- Ditës së Çlirimit

Merlinda Guraj

Gjithçka gati për turneun e shahut

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net