Kurti i buzëqeshur, e Vuçiqi “tym” në takimin në Bruksel (VIDEO)

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Në Bruksel janë duke u zhvilluar takimet ndërmjet kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, dhe presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiq.

Ky takim është duke u ndërmjetësuar nga shefi i politikës së jashtme të BE-së, Josep Borrell, dhe emisari i BE-së për Ballkanin Perëndimor, Miroslav Lajçak, njofton Klan Kosova.

Në një video që është xhiruar brenda sallës së takimit, Kurti shihet i buzëqeshur, ndërsa Vuçiq duket shumë i ftohtë.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-