Lajm i keq për Kosovën, lëndohet Amir Rrahmani

Opoja.net Opoja.net Sport

Ylli i Kosovës, Amir Rrahmani ka pësuar një lëndim në ndeshjen ndaj Sampdorias.

Kosovari ishte nga minuta e parë në këtë takim, duke ndjekur paraqitjen fantastike në xhiron e kaluar.

Pas 45 minutave ku ishte thjeshtë i mrekullueshëm, Rrahmani ka pësuar një lëndim që nga pikëpamja e parë duke mjaftë serioz.

Arbitri ndali lojën, derisa mjekët hynë në fushë për ta shikuar kosovarin, që nuk ishte në gjendje të vazhdonte dhe u largua.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-