Opoja.net

Plaçkitet benzinalja në Bellobrad – Pla-goset punëtori!

Rreth orës 23:30, persona të panjohur për policinë, kanë plaçkitur benzinalen “Ari Petrol” në Bellobrad, me ç’rast e kanë plagosur punëtorin kujdestar.

Policia dhe Ndihma e Shpejtë kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku i kanë dhënë ndihmën e parë punëtorit të plagosur, duke e transferuar më pas në Spitalin Regjional të Prizrenit.

146

Sa i lexoni lajmët në Portalin Opoja.net ?

Faleminderit për përgjigjen tuaj!

Ndërkohë, policia ende ndodhet në vendin e ngjarjes, ku po kërkon gjurmë të mundshme të plaçkitësve, si dhe po heton detajisht rastin. /Radio Sharri – Dragash/

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto