Opoja.net

Lë borxhe në Kosovë, investon në Serbi

Lajme Opoja
Lë borxhe në Kosovë, investon në Serbi

Një biznesmen nga Turqia e mbylli fabrikën në komunën e Dragashit, duke u mbeti borxh punëtorëve e partnerëve dhe shkoi në Serbi, njofton Klan Kosova, përcjellë Opoja.net.

Dje ai u pa në shoqëri të kryeminsitrit Vuçiq duke hapur një fabrikë të re të tekstilit.

Vuçiq: Serbinë e pret një vit i vështirë, do të na bëjnë presion për njohjen e Kosovës

Merlinda Guraj

Kryetari i BPSK: Qytetarët me padurim po e presin liberalizimin për të ikur nga vendi

Merlinda Guraj

Sot rinisin të reshurat, paralajmërohen vërshime të reja

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net