Opoja.net

Lejlekët arrijnë në Opojë

Sot (e merkurë) dy lejlekë janë shfaqur dhe po qëndrojnë ne fushën e Llopushnikut në Opojë, përkatësisht tek livadhet te ‘Guri Llopushnikut’, shkruan Opoja Sot.

Temperaturat e ngrohta deri 27 gradë Celcius që kanë karakterizuar prillin dhe javën e parë të majit në Opojë, i ka joshur lejlekët te cilët kanë ardhur nga zonat bregdetare dhe ja kanë mësyrë Opojës.

127
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Qytetarët qe drejtonin veturat, janë befasuar nga ‘vizitorët’ dhe sapo i shihnin lejlekët në Llopshnik, ndalonin dhe i fotografonin.

Arrijnë para Ministrisë fermerët me rreth 200 traktorë

Opoja.net

Austria e gatshme ta ndihmojë Kosovën në sektorin e bujqësisë

Opoja.net

​Kultivuesit e deleve dhe dhive kërkojnë rritje të subvencioneve, ndryshe paralajmërojnë protesta

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto