Lista e kandidatëve të LVV-së në Dragash për asamble komunale

Opoja.net Opoja.net Opoja

Një numër i madh i subjekteve politike kanë dorëzuar dje listat e kandidatëve për kryetarë komunash dhe të atyre për asamble komunale, shkruan Opoja.net.

Edhe Lëvizja Vetëvendosje dega në Dragash ka dorëzuar listën e kandidatëve për asamble komunale në zgjedhjet e 17 tetorit.

Lëvizja Vetëvendosje dega në Dragash tashmë ka finalizuar listën e kandidatëve për asamble komunale, listë e cila kryesohet nga Kaltrina Salihu.

Emrat e kandidatëve të LVV-së në Dragash për asamble komunale

Kryetare: Kaltrina Salihu
1. Uran Halimi
2. Filiz Mustafa
3. Mahire Halili
4. Etnik Berisha
5. Jetmir Ajdini
6. Aida Misini-Halimi
7. Asri Qusaj
8. Abdulla Rakipi
9. Pajtesa Berisha
10. Arafat Qafleshi
11. Ramazan Fetahu
12. Sabine Mejzini
13. Pajtim Bojaxhi
14. Afrore Vejseli
15. Ardian Krasniqi
16. Erisa Gashi
17. Driton Sejrani
18. Gresa Cenaj
19. Ariana Kryeziu
20. Mugni Hamzaj
21. Laurat Krasniqi
/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-