Liverpool vendos për të ardhmen e Xherdan Shaqirit

Opoja.net Opoja.net Sport

Liverpool nuk do të largojë sulmuesin Xherdan Shaqiri nga klubi i tyre në këtë afat kalimtar.

Largimi i Shaqirit nga The Reds është përmendur disa herë, e sidomos me ardhjen e Diogo Jotas në skuadër, largimi i tij dukej i paevitueshëm.

Megjithatë, tani është duke u raportuar nga Liverpool Echo, se nuk e kanë në plan të largojnë atë.

Në këtë sezon, ai ka vetëm 3 paraqitje me klubin dhe prej tyre ka të regjistruara 2 humbje, ndërsa kanë fituar 1 herë, raporton lajmi.

Stinori i ri e ka gjetur 29 vjeçarin pa asnjë gol, gjë shumë shqetësuese për të.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-