Opoja.net

Liverpooli i interesuar për Ramosin

Sport
Liverpooli i interesuar për Ramosin

Liverpooli është duke u interesuar për transferimin e mbrojtësit të Real Madridit, Sergio Ramos, raporton “El Chiringuito”.

Ramosit i skadon kontrata me Real Madridin në verë dhe Liverpooli po shikon të sjellë përforcim në afatin kalimtar të verës.

Ylli i Real Madridit ka një histori të komplikuar me Liverpoolin, pasi në finale të Ligës së Kampionëve të vitit 2018 ai kishte lënduar yllin egjiptian të Liverpoolit, Mohamed Salah.

Chelsea është e gatshme që të shkarkojë Lampardin nëse humbin sonte ndaj Leicesterit

Merlinda Guraj

Kjo Barcelonë nuk është si ajo e disa viteve të kaluara – statistikat tregojnë se ata janë një skuadër mesatare

Merlinda Guraj

Ozil mbërrin në Stamboll, Muriqi e shikon në TV

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net