Luan Krasniqi e uron Albin Kurtin për detyrën e re

Opoja.net Opoja.net Sport

Ish boksieri i njohur kosovar, Luan Krasniqi, ka uruar Albin Kurtin për pozitën e re si kryeministër i Kosovës.

“Besimin që ua ka dhënë Kosova dhe diaspora e mbarë botës për të udhëhequr një post kaq të rëndësishëm, në një moment kaq jetik për Kosovën dëshmon për aftësitë dhe kualitetet e juaj”.

“Shpresoj se angazhimi i juaj në drejtim të përmirësimit të jetës së qytetarëve të Kosovës do të jetë permanent”, ka shkruar Krasniqi në rrjetin social Facebook.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-