Manchester United e konfirmon: Cristiano Ronaldo është lojtar i yni

Opoja.net Opoja.net Sport

Manchester United e ka konfirmuar marrëveshjen me Juventusin për Critiano Ronaldon.

Klubi i madh anglez ka gëzuar tifozët e saj me një postin në rrjetet sociale, ku bëhet e ditur se lojtari është rikthyer.

“Manchester United është i kënaqur të konfirmojë se klubi ka arritur marrëveshje me Juventusin për transferimin e Cristiano Ronaldos”.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-