Mbërrin në Evropë Realme Watch 3

Opoja.net Opoja.net Teknologji

Realme Watch 3 ishte prezantuar në Indi para afro 2 muajsh, dhe tani ka ardhur koha që atë ta shohim edhe në tregun evropian.

Watch 3 momentalisht është në dispozicion pë blerje nëpërmjet dyqanit zyrtar evropian të Realme dhe nëpërmjet disa degëve të Amazon Europe.

GSM Arena shkruan se çmimi i Realme Watch 3 është 69 euro dhe vije vetëm me ngjyrë hiri, përcjell Telegrafi.

Momentalisht, ora mund të dërgohet vetëm në Belgjikë, Gjermani, Luksemburg, Hollandë dhe Portugali.

Ende nuk ka asgjë të re në lidhje me Watch 3 Pro, por duke e parë që u lansua më herët gjatë muajit, mund të duhet pak kohë deri sa të dal në tregun Evropian.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-