Opoja.net

Mbeturinat zënë gypin, uji kalon nëpër rrugën e Xërxës (Foto)

Mbeturinat zënë gypin, uji kalon nëpër rrugën e Xërxës (Foto)

Si pasojë e hudhjës së mbeturinave, dhe zënjes së gypit të ujit, uji ka dal nëpër rrugën e fshatit Xërxe për në Shajne.

Më poshtë mund ti shikoni disa fotografi nga vendi i ngjarjes, se si duket rruga atje dhe vendi ku janë hedhur mbeturinat. /Opoja.net/

Në Dragash, Agjencia Turke për Bashkëpunim dhe Koordinim (TIKA) ndihmon familjet në nevojë!

Opoja.net

Disa fshatra të Dragashit nesër mbesin pa rrymë

Opoja.net

Ambasadori i Bullgarisë, Hristo Gudjev viziton Komunën e Dragashit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net